Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Jak se dostanete do Dubaje?

7.jpg

Při cestě do Dubaje je volba asi předem daná - letecká doprava. Pokud budete mít štěstí a narazíte na dobrou akci, některé letecké společnosti, tak se letenky do Dubeje dají pořídit za celkem přijatelné ceny.

Do Dubaje létá množství linek z hlavních evropských leteckých uzlů - Londýna, Amsterodamu, Paříže a Frankfurtu. Pro cestující z České republiky je samozřejmě nejjednodušší letět z Prahy nebo Vídně.

Přímo z Prahy do Dubaje létají společnosti ČSA a Dubajské aerolinky Emirates. Let z Prahy trvá cca 5 a půl hodiny a zpáteční let asi 6 hodin. Společnost Emirates létá z Prahy každý den, ČSA létají podle sezóny asi dvakrát týdně.

Je možné využít také přímého spojení nízkonákladové letecké společnosti SmartWings, která je narozdíl od Emirate sa ČSA o něco levnější, ale budete se muset obejít bez věcí jako je občerstvení.

Z Vídně létá téměř denně přímo do Dubaje společnost Austrian airlines.

Letět do Dubaje se dá samozřejmě i s přestupy, ceny letenek v tom případě bývají levněnjší. Ceny jsou však pohyblivé a tak musíte sledovat aktuální nabídky.

Pokud poletíte do Dubaje musíte si ještě vyřídit víza a pak již nic nestojí ve vaší cestě za exotikou.

 

Uvedené informace mají jen informativní charakter a byly platné v době psaní článku. CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com neručí za jejich správnost a aktuálnost.

Vyberte si levné letenky do Dubaje:« zpět

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent