Online rezervace letenek

[Folder]


Dospělý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dítě
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes
Archiv zpráv

Aktuality

[Otevírací doba o Velikonocích]
21.03.2018
Otevírací doba o Velikonocích

Chcete vědět kdy nás zastihnete v období velikonočních svátků?

 

 

 

více
[Otevírací doba v období vánočních svátků]
02.12.2017
Otevírací doba v období vánočních svátků

Během svátků jsme tu pro vás každý pracovní den od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 225 348 555  nebo na e-mailové adrese info@letenky.com.

 

více
[Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého]
06.05.2016
Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

Proč je byznys třída od Ryanairu výbornou volbou pro každého

více
[Nový produkt - MIX letenky]
15.03.2016
Nový produkt - MIX letenky

Jak ještě více ušetřit? Odpovědí jsou MIX Letenky.
Nyní pro vás vyhledáváme i MIX letenky. Plánujete dovolenou, nebo potřebujete najít levnou letenku? Nyní pro Vás vyhledáváme speciální MIX letenky, díky kterým ještě víc ušetříte.

více
[Není suvenýr jako suvenýr]
22.06.2015
Není suvenýr jako suvenýr

Chcete si z dovolené přivézt živé zvíře, rostlinu nebo suvenýr v podobě sošky ze slonoviny nebo vzácného dřeva, kabelky z krokodýlí kůže, láhev alkoholu s naloženým hadem, úlomek korálu? Tak si musíte dát velký pozor, aby živý tvor nebo suvenýr nepodléhal mezinárodní Úmluvě CITES. Jinak se můžete dostat do velkých problémů.

 

více

Muzea v Dubaji

Muzeum Dubaj
Muzeum Dubaj

V Dubaji můžete navštívit i několik muzeí, která vám přiblíží její  historii i současnost.

MUZEUM DUBAJ

Toto muzeum je asi nejznámější muzeum v Dubaji i v celých SAE. Najdete ho v přístavu Al-Fahidi, v nejstarší budově celé Dubaje. Vystavili ji mezi lety 1787 až 1799. Jako muzeum začala sloužit až v roce 1970 a v dalších letech ji zrekonstruovali. Uvnitř muzea jsou voskové figuríny – lidské i zvířecí – v životní velikosti, které vás provázejí celou výstavou. Ta je doplněna nahraným mluveným výkladem i zajímavým filmovým šotem. Muzeum díky svým exponátům umožňuje nahlédnout do života původních obyvatel Dubaje před nálezem ropných ložisek. Jsou zde i modely plachetnic, tradiční zbraně, oděvy, antické tržiště, škola koránu, tradiční domácnost. Toto muzeum je ukázkou toho, že i historie může být podávána zajímavě. Při prohlídce vás navíc provází příjemné vůně, díky kterým např. uměle vytvořený souk s kořením působí jako opravdový. K nejzajímavějším částem muzea patří část, která se týká lovu perel - ocitnene se jakoby pod hladinou moře a díváte se, jak napodobeniny „lovců“ předvádějí své podmořské umění. Kdo si chce přivézt z Dubaje nějaké suvenýry, může si je koupit i přímo v Muzeu Dubaj.

 

MUZEUM VZDĚLÁVÁNÍ

Koho zaujímá vše okolo vzdělávání a školství v této zemi, neměl by vynechat tuto budovu. Jedná se vlastně o budovu první školy v Dubaji. Škola byla postavena v roce 1912. Budova prošla rekonstrukcí, během které byly zachovány původní materiály jako vápenec, lastury, korály, kámen a santalové dřevo. Muzeum je otevřeno denně, vstup je zdarma a určitě stojí za návštěvu.

 

Kromě výše uvedených muzeí je v Dubaji ještě  Muzeum dubajského rybolovu a námořních tradic, které najdete v Bait Al Wakeel.

 

Uvedené informace mají jen informativní charakter a byly platné v době psaní článku. CK MALKO POLO, s.r.o. provozovatel portálu letenky.com neručí za jejich správnost a aktuálnost.

Vyberte si levné letenky do Dubaje:


Speciální nabídka letenek

Kam Odkud Cesta Přímý let Cena bez tax Konečná cena s taxami
New York Vídeň [obousměrná] let s přestupem 7 999,-  7 999,- 
Palma Mallorca Vídeň [obousměrná] let s přestupem 954,-  954,- 
Ceny jsou konečné, zahrnují letenku, taxy a poplatek za vystavení.

« zpět

1998-2016 © Letenky.com, všechna práva vyhrazena.

IATA accredited agent